Vraag het aan een ex: verpleegster en welzijnscoach Kay deelt hoe ze stopte met roken met de CBQ-methode + haar beste tips

SaveSavedRemoved 0
Deal Score0
Deal Score0

Welkom bij aflevering #12 van Ask an Ex.

In dit interview deelt ons lid Kay haar verhaal over hoe ze stopte met roken na 37 jaar met de CBQ-methode – en nadat ze bijna elke methode om te stoppen met roken had geprobeerd, van hypnose tot medicatie.

Kay is een supervrouw: geavanceerde praktijkondersteuner, wellnesscoach, expert op het gebied van essentiële oliën met meer dan 30 jaar medische ervaring. In deze video deelt ze genereus niet alleen haar verhaal, inzicht en ervaringen, maar ook tips waar elke roker en ex-roker van kan profiteren.

Stem af om te kijken:

• Kay’s tips over welke essentiële oliën te gebruiken bij het stoppen met roken, hoe en waarom.
• De betekenis van haar stopdatum.
• Het unieke verhaal over hoe ze begon met roken.
• Hoe haar gezondheid verbeterde na het stoppen met roken.
• Hoe ze stopte met alcohol en haar leven in alle opzichten verbeterde, maar roken was het enige dat haar tegenhield.
• Waarom de CBQ-methode haar aanspreekt.
• Wat is het geheim van stoppen met roken?
En nog veel meer!

Dank je, Kaj!

Je kunt Kay bereiken en haar geweldige werk zien op https://getoiling.com/KayCooney

Over Vraag een ex

ASK AN EX is een nieuwe serie interviews. Elk interview bevat een inspirerende ex-roker die erin slaagde met de CBQ Method™

En ze vertellen je alles – hoe ze het deden, wat hen hielp, wat hen uitdaagde, hun angsten, motivaties en ambities.

Omdat de beste persoon om te vragen over stoppen met roken, een ex is die precies is geweest waar je nu bent.

Elke EX deelt zijn unieke perspectief en wijsheid over stoppen met roken (omdat iedereen een unieke mix van achtergrond, mentaliteit en ervaringen heeft).

En ze doen het om 1 reden: om JOU te helpen ook een EX te worden.

Download de CBQ-methode Fundamentele video en word hier lid van onze nieuwsbrief:
http://bit.ly/startcbq
Word lid van de CBQ-methode Facebook-ondersteuningscommunity:
http://bit.ly/cbqmethodcommunity
ABONNEER op dit kanaal om meer van dit soort video’s te krijgen om je te helpen stoppen met roken:
https://www.youtube.com/channel/UCRPLgL5_AAHwtnP9Qwu8tsw?sub_confirmation=1

creditSource link

We zullen blij zijn om uw mening te zien

Leave a reply

Gangstersinc
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare